www.barsakforum.com Forum Ana Sayfa www.barsakforum.com
İnflamatuvar Barsak Hastalıkları ve Biz

Barsakforum Radyo

Boğaziçi Üniversitesi Desteğiyle Radyomuz Yayında  
www.barsakforum.com Forum Ana Sayfa

ibh - inflamatuvar barsak hastalığı ( ülseratif kolit crohn )    ibh da yaşam    ibh da kullanılan ilaçlar    ibh ve psikoloji    hastalık teşhis ve tedavi yöntemleri    şifalı bitkiler - takviye besinler ve diyet       kendimizi tanıtma tanışma hastalık hikayeleri

Anasayfa Forum Üye Listesi Profil Özel Mesajlar S.S.S Arama Giriş

LDN: Son Haberler...Mart 2010 itibariyle:

 
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    www.barsakforum.com Forum Ana Sayfa -> Hastalık Teşhis ve Tedavi Yöntemleri
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Ercan Zorlu
Süper Moderatör


Kayıt: 28 Arl 2007
Mesajlar: 1826
Konum: MODA-KADIKÖY --İSTANBUL Hastalık:CROHN İlaç:NALTREXONE(LDN)

MesajTarih: Pzr Mar 21, 2010 8:21 am    Mesaj konusu: LDN: Son Haberler...Mart 2010 itibariyle: Alıntıyla Cevap Gönder


http://www.lowdosenaltrexone.org/ldn_latest_news.htm
SAYFASINDAN TAKİP EDİLEBİLİNİR...

GOOGLE İLE ÇEVİRİSİ...www.lowdosenaltrexone.org www.ldninfo.org

--------------------------------------------------------------------------------

LDN: Son Haberler
Güncelleme: Mar 16, 2010

LDN AnasayfaMart 2010 itibariyle:
MS için Başarılı LDN Deneme UCSF doktorlar tarafından yayınlanmıştır.Bruce Cree, Multipl Skleroz Merkezi California Üniversitesi, San Francisco, bir at MD ve co-araştırmacı ve online dergide yaptıkları çalışmada "MS Pilot Deneme 0f Düşük doz naltrekson ve Yaşam Kalitesi" yayınlandı Nöroloji Yıllıkları 19 Şubat 2010. MS ile Bazı 80 hasta çift kör dahil edildi, "hayat yaşam envanter multipl skleroz kalitesi ile ölçülen kalitesi düşük doz naltrekson etkilerinin plasebo kontrollü, crossover tasarım, randomize çalışma." Her konu aldı ya LDN 4,5 gece ya da 8 hafta boyunca plasebo, bir hafta olmadan takip mg ya, ardından alternatif kapsül daha 8 hafta üzerinde. Sonuçlar LDN iki ay içinde yaşam önlemlerin ruh sağlığı kaliteli bir dizi "önemli ilerleme" yol kullanımı ortaya koymuştur. Yazarlar, ilaç "iyi tolere ve ciddi advers olayların" gözlenmedi ve onların "MS LDN ile f] urther çalışmalar [hissedilir rapor garantisi altındadır." (Bkz. LDN için Klinik Denemeler / Son Yayınlandı.)

in Crohn komple; Erken Sonuçları için LDN Faz II Mayıs.Dr Jill Smith, Profesör Gastroenterology Pennsylvania State Üniversitesi Tıp Fakültesi olarak, şimdi, ve 40 yetişkin dahil Crohn hastalığı için LDN onu NIH destekli Faz II çalışması tamamlandıktan yayınlanması için readying olduğunu. Dr Smith genel sonuçlarını sözlü sunumda ilk haftasında Mayıs 2010'da New Orleans Convention Center'da Sindirim Hastalıkları Haftası toplantılarda bilinen yapmak niyetindedir. O çok Crohn hastalığı gibi enflamatuar barsak hastalıkları, için LDN yararlılığı konusunda iyimser olmaya devam etmektedir. (Bkz. İlerleme / In LDN için Klinik Çalışmalar.)


--------------------------------------------------------------------------------


Aralık 2009 itibariyle:
LDN Kullanıcılar Konferansı Ekim NIH Kampüsü'nde Yapıldı.A Düşük doz naltrekson Konferansı, yalnızca Sunny (Sedlock) O'Malley tarafından, Ekim 19, Lister Hill Oditoryumu'nda Milli Kütüphane Bilim Ulusal Sağlık Enstitüsü kampüsünde 2009 tarihlerinde yapıldı düzenlenmiştir. Konuşmacılar Burt Berkson, MD, PhD, yazar Mary Boyle Bradley ve eczacı Dr geç Lenz dahil. Konferans mümkün Bellevue Eczane St Louis ve geç Eczane Boca Raton of önemli desteği ile yapılmıştır. Bayan O'Malley Mali, Afrika LDN Dr Jaquelyn McCandless 'klinik bir para toplayan kimse olarak konferans belirtmek için seçti. Konferansın Tam görsel-işitsel kapsama alanı burada.

İngiliz Avukatlar Hükümetin üst seviyeye LDN öneriler getirin.LDN üyeleri Şimdi grup, Jayne Crocker ve eşi Andrew Barnett tarafından kurulan büyük önemi son başarıları var. Robert Thomson, LDN Şimdi İskoçya adına bir yapılan sunuş 1 Aralık Kamu Dilekçeler Komitesi İskoç Parlamentosu için LDN onayı (dakika 39 gitmek için ihtiyaç LDN tanıtımı başlamak için). Aynı gün, bir dilekçe 10 Downing Street teslim edildi tedbirler genel LDN yer sağlamak isteyen. Dilekçe 13.000 üzerinde ve imzalar vardı doğrudan Gordon Brown, Başbakan Birleşik Krallık, için İngiliz ITV ağ, Chris Steele, popüler doktor tarafından verildi. Sörf burada Dr Steele yorumları LDN ile ilgili.


--------------------------------------------------------------------------------


Eylül 2009 itibariyle:
Kişisel Bir Plea Mali duruşma için ldninfo.org of Editors seçin.Tüm LDN savunucuları HIV, onlar Mali sponsor olmuştur için LDN davasının tam Dr Jaquelyn McCandless ve kocası Jack Zimmerman yardım talep edilmektedir. Jaquelyn ve Jack şahsen daha fazla 350.000 $ çalışmaya fon için gerekli yarısından katkıda bulunmuştur; dışarı kendi emeklilik tasarrufu geliyor para. Ancak, yaklaşık 40.000 $ daha bu son derece önemli klinik bitirmek için gereklidir. Sadece bir LDN Yahoo Grubu üyelerinin üçte Eğer her ortalama bazı 20 $ bağış olduğunu, hedefe ulaşılmış olacaktır. Mümkün olduğunca çabuk, çekler için yapılmış olmalıdır: Ojai Vakfı, Afrika Projesi, ve: Ojai Vakfı, Afrika Projesi; Postane Box 999; Ojai, California 93024, veya online olarak katkıda lütfen gönderilecek Ojai Vakfı Afrika Fonu bağış web sayfası.

LDN Konferansı Ekim Planlanıyor.A Düşük doz naltrekson Konferansı Sunny (Sedlock) O'Malley tarafından Ekim 19, Lister Hill Oditoryumu'nda Milli Kütüphane Bilim Ulusal Sağlık Enstitüleri (NIH) bağlı kampüsünde 2009 yapılacak düzenlenmiştir. Bu artan ihtiyacı LDN bir ana tedavi protokolü olarak tanınması için yansıtır çünkü konferans teması, "Proje LDN: Finansman Klinik Denemeler," seçildi.

[Ed. Not: LDN Konferansı Ekim 2009 David Gluck, MD ya da bu web sitesi ile hiçbir ilgisi ile tamamen Bayan O'Malley tarafından organize ediliyor önceki tüm ABD LDN konferanslar, farklıdır.]

Armağan Dr Burt Berkson, Dr Skip Lenz ve yazar Mary Boyle Bradley de konuşmak için planlanmış. Konferans mümkün Platin Sponsorlar desteği ile yapılır: Bellevue Eczane St Louis ve geç Eczane, Florida. Hayır giriş ücreti istenir.

Bayan O'Malley Dr Jacquelyn McCandless 'LDN Mali duruşma için para toplayan kimse bu konferans belirtmek için seçmiştir. Tüm konferans katılımcı gitmek için istenir Ojai Vakfı Afrika Fonu bağış web sayfası. 50,00 $ katılımcı başına en az bağış, ama önerilmektedir gerekli değildir. konferans ve online ziyaret kaydederken hakkında daha fazla bilgi için Proje LDN.

Uluslararası LDN Bilinçlendirme Haftası 19-25 Ekim Başlattı.Bu eşsiz hafta artan medya ilgisini de LDN etiket dışı kullanım faydalanmaktadırlar otoimmün hastalığı olan hastaların binlerce amaçlamaktadır. Organizasyon açılış Uluslararası LDN Farkındalık Haftası Linda Elsegood LDN Research Trust tarafından İngiltere'de öncülük edilmiştir ve uluslararası SammyJo Wilkinson LDNers.org, Julia Schopick HonestMedicine.com, Malcolm Batı Pratik İletişim Grubu ve Cris Kerr büyük destekler , hasta tanıklık değeri için savunuyorum. Daha fazla bilgi için, Linda Elsegood, LDN Araştırma Güven. Ayrıca 100 referanslarınızı başlıklı Uluslararası LDN Farkındalık Haftası e-kitap görebilirsiniz 100 Nedenleri Sen LDN Hakkında Bilmeniz Gerekenler Neden.

UK TV Doktor tarafından YouTube Tanıtım Pro-LDN olduğunu.Dr Chris Steele, MBE, YouTube üzerinde kayıt altına alınır LDN hakkında ikna edici konuşma. Jayne Crocker ve Andrew Barnett, İngiltere'de LDN savunucuları, bir dilekçe hükümet için ilaç herkes için kullanılabilir hale yardım çağrısı yükseldi. Onlar ve binlerce kişinin desteğini kazanmış Son eklenen Dr Steele, üzerinde yerleşik doktor o ITV's Bu Sabah programı.


--------------------------------------------------------------------------------

May 2009 itibariyle:
Stanford Başarılı at Fibromiyalji Çalışması. Açıklama uyarlanmıştır Science Daily: fibromiyalji ile Ten kadın Stanford Üniversitesi Tıp Merkezi'nde bir küçük pilot çalışmada 14 haftalık dönemi ilaç kronik ağrı tedavisinde naltrekson denilen bir low doz ve yeni kullanım test etmek üzerine bir parçası took. Ilaç ağrı semptomları azaltmak ve plasebo üzerinden 30 ortalama yüzde yorgunluk, çalışma Nisan dergi Pain Medicine 17 online yayınlanan sonuçlarına göre tespit edildi. "Hasta tepkiler gerçekten çok derin olduğunu," kıdemli yazarı Sean Mackey, MD, PhD dedi. "Bazı insanlar diğer ilaçlar off gelmeye karar verdi. Bazı insanlar geri gerçekten yaşam kalitesini yükseltmek işe gittim." Araştırmacılar öncesinde 16 haftalık dönemde test edilecek 30 hasta ikinci, uzun vadeli deneme ile hareket ediyor.--------------------------------------------------------------------------------

Mart 2009 itibariyle:
Yeni Yayınlar LDN Hikayeler vurgulayın.Geçen yıl bu LDN ile sadece bireylerin olağanüstü deneyimleri keşfetmek, ama yeni yayın bir dizi gördü ayrıca klinik tedavi önemini vurgulamak.

Düşük doz naltrekson Terapi Of The Promise: Kanser, Otoimmün, Nörolojik ve Enfeksiyon Hastalıkları Potansiyel Yararları Elaine Moore ve SammyJo Wilkinson tarafından. McFarland Yayıncılık. "Mevcut klinik ve bilimsel araştırma Topraklı, bu yeni kitabında düşük doz naltrekson geçmişini anlatıyor, onun potansiyel tedavi kullanır, hayvan ve klinik çalışmaların sonuçları, ilacın fizyolojik etkileri ve farmakolojik özellikleri. pratik kullanım bilgileri üzerine bir bölüm, ve karışımlar eczaneler onun idaresi hakkında bilgi içerir. Kaynak bölümü LDN ve mevcut tüm çalışmalar bağlantılar reçete doktorların bir listesini içerir. Bu kitap araştırmacılar için paha biçilmez bir referans olmalıdır, uygulayıcılar ve LDN terapötik potansiyelini anlamak istiyorum hasta. "
Olanlar Suffer Much Much Know Cris Kerr Case Sağlık web sitesi tarafından. "Açıklamalar hastalıkları geniş bir yelpazede tedavisinde LDN kullanımı ayrıntılı olarak kişisel raporlar vardır. Bu kitabın özelliği Multipl Skleroz, HIV, Hepatit B, Primer Lateral Skleroz, Kanser ve Crohn Hastalığında 29 vaka çalışmaları. "Bu mükemmel bir yayın, şimdi yeni bir 2008 sayısında ücretsiz olarak kullanılabilir.
Google LDN! Joseph Wouk tarafından. Dr Bernard Bihari İleri tarafından. LDN sonucu Progressive Relaps Multipl Skleroz dan Wouk's tam iyileşme bir grafik kişisel hesap. Son LDN bilgilerle 100 sayfa ek içerir. (Of Not Wouk babası Herman Wouk için Pulitzer Ödülü kazandı Caine Mutiny.)
Creek bir Paddle Up: Beat MS ve Tüm Otoimmün Bozuklukları LDN ile Mary Bradley tarafından. "Başarıyla sonuçları humanizes basit bir aşk hikayesi basit, genel, out-of-patent ilaç. Kitap doğrudan herkesin en hassas olunan konu, toplum ve Devlet olarak inanç bir sıçrama almak ve LDN kampanyada yardım çeker. İyi bir arkadaşıyla kahve sahip kıyasla olmuştur kolay, eğitim ve aydınlatıcı okunur. "Ilk baskısını Mayıs 2005'te basıldı. Second Edition Revize kullanılabilir Şubat 2009 oldu. Içeren Dr Bernard Bihari ve Önsöz Dr David Gluck tarafından gelen unutmayın. Mary yazıyor: "Eğer bir yardım organizasyonun bir parçası iseniz ve benim hikayem paylaşmak yardımcı olmak istiyorsanız, size sadaka üzerinden senin için bağışta bulunmak olacaktır satmak her kitap için."
LDN Bilgi Giderek Web mevcuttur.Düşük doz naltrekson bu güncel örnekler de dahil olmak üzere internet üzerinde ilgi büyük, heyecan devam ediyor:

Whitaker Sağlık Enstitüsü yıllardır LDN reçete edilmiştir, şimdi kendi web sitesi LDN de dahil olmak üzere birçok sayfalarını içerir Hasta başarı öyküleri ve derinlemesine makaleler. Whitaker Hakkında: "Whitaker Sağlık Enstitüsü 1979 yılında alternatif tıp öncü Julian Whitaker, MD tarafından kuruldu. Son 30 yıl içinde klinik 40.000 'den fazla hasta Dr. Whitaker en iyi sağlık ulaşmak yardımcı oldu da 13 yazarıdır best- dahil satan kitaplar Kalp Hastalığı Reversing ve Diyabet Reversing, Popüler haber bülteni gibi Sağlık & HealingOlan bir milyon hane çeyrek Her ay postalar. "
Dürüst TıpJulia Schopick web sitesi, Şubat 2009'da Burt Berkson, MD, PhD, düzenli olarak kanser ve otoimmün hastalıkların başarılı tedavisinde LDN kullanan bir röportaj bulunuyor. Dr Berkson, genellikle yıllık LDN konferanslarda onun bulguları varsa, bu kavrama röportajda en hekimler arasında LDN gibi yeni etkili tedaviler takdir hazır sık eksikliği kendi anlayış açıklar.
Uluslararası LDN WebsiteleriOlanlar da dahil olmak üzere İtalya, Almanya (Bu sitede CIDP odaklı) ve Norveç. [Editörün Notu: Eğer diğer uluslararası LDN web sitelerinin haber varsa bize ulaşın lütfen.]


--------------------------------------------------------------------------------

Şubat 2009 itibariyle:
Nisan Avrupa'da 2009 LDN Konferansı ilk.İlk Düşük doz naltrekson Konferans Avrupa'daki Cumartesi günü yapılacaktır, Glasgow Üniversitesi 25 Nisan 2009 güncellenmiştir. Kabul, serinlemek ve hafif bir öğle yemeği dahil ücretsizdir. Toplantı, Dr.Tom Gilhooly tarafından, hem hasta hem de doktorlar hedefleniyor düzenledi. Birkaç amaçlarına ulaşmak için umut: Avrupa'da LDN bilincini artırmak, mevcut araştırma vurgulamak için, ve o kim bizzat LDN kullanımının yararları yaşamış duymak.

bak Glasgow LDN Konferansı 2009 Web Sitesi bilgi, kayıt ve konferans iletişim bilgileri için. Bu mali konferans ziyaret edebilirsiniz destekleyen ilgi burada ve katkıları için referans olarak "konferans" ekleyin gerekir.

California Eczane Bileşik LDN için önerilir.eklenmesiyle McGuff Bileşik Eczane California'da, artık sekiz tavsiye eczanelerin toplam bulunmaktadır LDN ana sayfasında listelenen. Bu compounders tüm müşterilerine çok sayıda ellerinden hazırlanmış yararlı sonuçlar LDN kullanarak vardı göstermek mümkün olmuştur. Sipariş LDN kullanıcıların geçmişte genel olarak eczaneler Bileşik bir sorun olmuştur oldukça yüksek hata oranları önlemek için bu listeyi korumak.


--------------------------------------------------------------------------------

Eylül 2008 itibariyle:
Deneme LDN Çocuklarda Crohn Hastalığı ile Penn State güncellenmiştir.Dr Jill Smith, Profesör Gastroenterology Penn State Üniversitesi, Crohn hastalığı olan gençler için LDN yeni bir klinik çalışma duyurdu. Bu 17 kadar çocuk ve ergen yaş 6 dan içerecektir güvenliği ve bu grupta LDN etkilerinin belirlenmesi amacı olacaktır. Ayrıca enkephalin ve endorfin seviyeleri üzerinde LDN's etkilerinin ölçülmesi olacaktır. Katılımcılar ya plasebo ya da naltrekson 8 hafta süreyle alacaksınız, sonra da tüm ilgililerin son 8 hafta boyunca düşük doz naltrekson alacaksınız.

Ebeveynler, çocuklarının bu araştırma projesi başvurmalısınız katılmak olan ilgi Sandra Bingaman, RNOlarak 717-531-8108 717-531-8108 . Spesifik ve detaylı bilgiyi mevcuttur 717-531-8108 717-531-8108 . Spesifik ve detaylı bilgiyi mevcuttur deneme sitesi.


--------------------------------------------------------------------------------

May 2008 itibariyle:
LDN Televizyon Haberleri Kapsama belirgin artış.Son haftalarda çeşitli raporlar büyük yayın ağları düşük doz naltrekson kullanımına ilişkin ürettiği gördük:

CBS TV Haber Yayın: naltrekson "Diğer Hastalıklar ele alabilir."Dr Max Gomez, CBS-TV New York için ödüllü tıbbi gazeteci, 26 Mayıs'ta LDN ilgili bir rapor sundu. Video Ronnie Raymond, yaklaşık 20 yıldır primer progresif MS olmuştur ve şimdi tekerlekli sandalyeye bağlı bir röportaj dahil. O geçen yıl için LDN onun kullanımı vardır hissediyor onu yorgunluk dağıttı ve onun akıl keskinliği restore edilmiştir. Bazıları David Gluck, MD, bu web sitesinin editörü ve Victor Falah, RPh, Irmat Bileşik eczane baş eczacı röportaj. Video ve yazı.
ABC News Raporlar: LDN bir "Wonder İlaç?"she düşük doz naltrekson kullanımı ile rahatlama elde edene kadar 21 Mayıs günü, ABC Action News of Philadelphia, Pam Sweigart PA Crohn hastalığı zayıflatıcı onun yeteneklerini onu gençler için bakım ile müdahale edildi hikayesi bildirdi. Raporda ayrıca, iki Penn State profesör: Dr Jill Smith, insanlarda LDN ilk yayınlanmış klinik deneme yazarı yanı sıra Dr Ian Zagon, 20 yılı aşkın bir süredir var olan görüşmeler özellikleri endorfin yanı sıra hayvan araştırma öncülük LDN gör. Video ve yazı.
CBS News: "Wonder ilaç" LDN Treat Kanser, MS yardım edebilecek.Bu hikaye, Şubat ayında yayın CBS 47 (WTEV-TV) Jacksonville, Florida çıktı ve Lori Miles, şimdi tekrar yürüyebilir MS dertli, LDN sayesinde bir röportaj bulunuyor. Ayrıca parçalı kote Dr Daniel Kantor, nörolog ve Kapsamlı Multipl Skleroz Programı direktörü Shands Jacksonville Neuroscience Enstitüsü: "Ben, hepimizin kongre yazmak istiyorum FDA ve NIH-Ulusal Sağlık Enstitüleri sormak -LDN ilgili daha fazla araştırma fonuna. " Video ve izleyici yorumları.
Anahat MS LDN Double-Blind Trial AAN at Sunan.Dr Bruce Cree ve University of California San Francisco meslektaşları Amerikan Akademisi Nöroloji (AAN) Chicago, Nisan 2008'de konferansının kendi yeni tamamlanan davasının bir poster sunum özetini yaptı. MS olan seksen hasta çift kör, randomize, plasebo kontrollü çalışmaya dahil edildi. Her konu ya LDN ya da 8 hafta boyunca plasebo, bir hafta olmadan takip alınan ya, ardından alternatif daha 8 hafta üzerinde. yaşam kalitesi üzerine LDN etkileri yaşam envanter ve multipl skleroz kalitesi ölçüldü. çalışma zamanı süresince LDN ruh sağlığı parametreleri için önemli yararı değil fiziksel sonuçları göstermek için başardı. [Ed. Not: verilerin ayrıntılı bilgi için bir tıbbi dergide yayınlanması planlanan beklemek gerekir.]

İtalyan araştırmacılar PPMS için LDN Bugünkü 6 Ay Pilot Çalışma.Dr Maira Gironi ve Milan meslektaşları, İtalya Chicago AAN Konferansa Nisan İlköğretim Progresif MS için LDN kendi 6 aylık çalışmanın bir poster özet sundu. Bu açık etiketli çalışma 40 hastada LDN bir 4mg dozaj kullanılır. Orada çoğu uyuşturucu alakasız görünen 5 bırakan vardı. Endorfin seviyeleri aralıklarla ölçüldü ve giderek boyunca artış görüldü. Bu korelasyon etkinlik önlemleri bir dizi iyileştirme genel bir eğilim. Önemli iyileştirmeler de yorgunluk ve depresyon içinde çalışmanın sonuç tarafından görüldü. [Ed. Not: Ayrıntılı bilgi durumu tıbbi bir dergide yayınlanması planlanan bekliyor.]

Penn State at Crohn Hastalığı Deneme devamını Gönüllüleri İstiyor.erken Mayıs itibariyle, Dr Jill Smith, Profesör Gastroenterology Hershey Tıp Merkezi (Pennsylvania State University) de, hala aktif sipariş güçlü fon aldı onu sürekli Faz II araştırma, tamamlamak için Crohn hastalığı ile daha fazla insan aradığını Ulusal Sağlık Enstitüleri. Bu çaba son video hem Dr Smith ve Ian Zagon, PhD (ve LDN araştırma çalışmaları bkz. yukarıda vurgulanan yerel Philadelphia ABC TV haber istasyonu tarafından üretilen) destekli olabilir. Hastalar araştırma projesi 717-531-8108 at Sandra Bingaman, RN, başvurmalısınız için gönüllü olarak ilgileniyorum. 717-531-8108 717-531-8108 .

Kitap LDN Hasta Hikayeleri planlanan kullanın. Aletha WittmannOlan kocası LDN kullanımı ile MS onun belirtilerin dramatik bir geri dönüş deneyimli, toplamak ve LDN kullanıcıların başkalarının bu ilaç kullanan gerçek deneyimlerini anlamanıza yardım edecektir çok detaylı öykü, yayımlamak planlıyor. O "Bu kitap, kâr amacı gütmeyen, herhangi bir geliri daha LDN araştırma veya denemeler doğru gidiş olacak açıklar." Bak kitap hakkında ayrıntılı bilgi için ve nasıl katkıda bulunmak, Aletha's mektup.


--------------------------------------------------------------------------------

Mart 2008 itibariyle:
2008 LDN Konferans West Coast Öncelikle.Dördüncü Yıllık Düşük doz naltrekson (LDN) Konferans Cumartesi günü yapılacak 11 Ekim, Sağlık Bilimleri Kampüsü University of Southern California (USC), Los Angeles, Kaliforniya 2008. Konferans tema "Research In A Revolution"Bu tıbbi dergilerde LDN makalelerin artan görünümü ve klinik pratikte LDN kullanım büyüme yansıtır çünkü seçildi.

bak 2008 konferans sayfa bilgi, kayıt ve konferans iletişim bilgileri için.


--------------------------------------------------------------------------------

Şubat 2008 itibariyle:
Primer Progresif MS LDN çalışılması AAN sunulacak.Dr Maira Gironi ve Milan meslektaşları, İtalya sonuçlarını duyurmak için davet edildiniz onların yeni tamamlanan Pilot çalışma Chicago Nisan ayında Nöroloji Amerikan Akademisi'ne. Altı aylık, çok merkezli çalışma 40 hastada, hepsi de primer progresif multipl skleroz vardı yapılmıştır. güvenilir boyunca belgelenmiştir endorfin seviyeleri ölçüldü çünkü Güvenliği ve LDN etkinliği spastisite üzerine, ağrı ve yorgunluk özel öneme sahiptir çalışmada, en önemli parametreleri edildi.

Konferans Multimedya Güncelleştirmeler. Üçüncü Yıllık LDN Konferansı Multimedya dosyalarını şimdi, temel hoparlörlerin ses ve görüntü kayıtları da dahil olmak üzere yayınlanmıştır. Konferans 20 Ekim 2007 tarihinde Vanderbilt Üniversitesi Nashville, Tennessee gerçekleşti.


--------------------------------------------------------------------------------

Ekim 2007 itibariyle:
Üçüncü Yıllık LDN Konferansı New Seyirci rekoru kırdı.130 tam kapasite devam, Üçüncü Yıllık Düşük doz naltrekson Konferansı ile Cumartesi Ekim Öğrenci Yaşam Merkezi Vanderbilt Üniversitesi Nashville, Tennessee içinde 20 üzerinde gerçekleşti. Konferansın teması "Engeller" Down, araştırma merkezleri sayısındaki atılım altını hangi LDN çalışmalarda geçtiğimiz yıl içinde uygulanmıştır Breaking. Lütfen bağlı sayfaya bakınız burada Daha fazla bilgi ve konferans multimedya için.

Berkson Journal'da LDN bir başka Kanser Başarı Raporları.Tedavi hastanın tıbbi dergide bildirildi Bütünleştirici Kanser Therapeutics ("Ters işaret ve bir B-hücreli lenfoma belirtilerin bir hastada sadece düşük doz naltrekson kullanarak," Eylül 2007, Berkson BM, Rubin DM ve Berkson AJ). Bu Berkson ikinci yayınlanan dergide makale, gelişmiş kanserli bir hastada LDN başarılı kullanımı anlatmak için (geç Nisan 2006 Haberler bakınız).


--------------------------------------------------------------------------------

Eylül 2007 itibariyle:
İlk Bilimsel LDN-HIV/AIDS duruşma Mali IRB tarafından onaylı.Jaquelyn McCandless, MD ve kocası Jack Zimmerman, Doktora, o Kurumsal Değerlendirme Kurulu Bamako, Mali başkenti Mali HIV enfekte vatandaşlar LDN uzun zamandır beklenen klinik çalışma için planlarını onayladığını açıkladı.

Bazı 9 ay boyunca sürmelidir çalışmada, 3 çalışma grupları: LDN tedavi sadece; LDN artı antiretroviral ilaçlar ve sadece antiretroviral ilaçlar gerektirir. Gönüllü deneklerin yaş veya daha büyük be18 yıl 275-475 hücrelerde CD4 sayıları azalmış olması gerekir gerekir başta aralığı. Laboratuar çalışmaları 12 haftalık aralıklarla rechecked olacaktır.

Araştırma ekibi Dr Abdel Kader Traoré ve diğer sağlık görevlileri tarafından Üniversitesi Hastanesi Bamako yılında yönetilir. hiçbir ücret ödemeden gerekli tüm LDN ve eşleme plasebo kapsülleri tedarik gönüllü Irmat Eczane Manhattan sahiptir. Ayrıca, plan kadın ve çocuklara yönelik koruyucu sağlık uygulamaları iyileştirmeye yönelik danışma dikkat içerir. [Editörün Notu: Sayın Seyni Nafo Mali için yorulmadan tüm çabaları bu çığır açan çalışma uygulamak için kolaylaştırmak için çalıştı çok teşekkür ederiz.]

Dr McCandless aktif isteyen hayırsever bağışlar (yaniE-posta ona burada). Daha fazla ayrıntı için bakınız bağlantılı Gelişmekte Milletler Projesi sayfası.


--------------------------------------------------------------------------------

Temmuz 2007 itibariyle:
NCI Nisan LDN Konferansı Özeti dağıtır.ayrıntılı olarak bu sütunda May 2007 tarihli belirtildiği gibi, Ulusal Kanser Enstitüsü, 20 "başlıklı Düşük Doz Opioid blokerler, Endorfinler Nisan konulu bir konferans düzenledi ve Metenkephalin: Promising Bileşikler karşılanmamış tıbbi İhtiyaçlar için." konuşmacıların sözleri özeti harmanlanmış oldu NCI tarafından ve şimdi kullanılabilir burada. [Editörün Notu: Bu editör bu toplantıda tanıtım yorum teslim edebilmek için onurlandırıldı.]

Gönüllüler Fibromiyalji de LDN İlk Klinik Çalışma için arayıp.Stanford Sistemleri Neuroscience ve Ağrı Lab fibromiyalji tedavisinde LDN bir çalışma düzenliyor. O-ecek askere fibromiyalji tanısı ve 40 kişi California Bay Area yaşıyor. Bu çalışma, plasebo-kontrollü, çift kör, ve cross-over klinik deneme olduğunu. Katılımcılar bazı zamanlarda ve diğer zamanlarda plasebo LDN çekici olabilir. Tüm çalışma 21 hafta sürer ve katılımcılar bu süre sadece 12 hafta LDN veya plasebo almak olacaktır. Çalışma sırasında katılımcılar, Stanford Tıp Merkezi için iki haftada hızlı kontrolleri için gelmek gerekir. Ek bilgi başvurmalıdır istiyorum Bireyler Dr kavanozlu Younger Tense'lerde telefon 650-724-8783 650-724-8783 .650-724-8783 650-724-8783 .


--------------------------------------------------------------------------------

May 2007 itibariyle:
NCI LDN ve İlgili Maddelere Konferansı Hosts.Nisan günü öğleden sonra 20 günü, Rockville, Maryland, Ulusal Kanser Enstitüsü (ABD hükümetinin Ulusal Sağlık Enstitüleri veya NIH ile) bir konferans "Düşük Doz Opioid blokerler, Endorfin ve Metenkephalin: Promising Bileşikler başlıklı tutulan kısmen kendi ofislerinde karşılanmamış tıbbi İhtiyaçlar için. "

Jeffrey Abrams, MD, Şef Klinik Araştırmalar Şubesi NCI of dan welcoming konuşmasının ardından, konuşmacılar David Gluck, MD (Başlangıç Genel); Jill Smith, MD (Crohn hastalığında LDN ile Klinik Deneyimlerimiz; Opioid Büyüme Faktörü Pankreas Kanser dahil) ; John Hong, PhD (Anti-İnflamatuar ve nöroprotektif Etkileri naltrekson ve onun analoglarının); Nicholas Plotnikoff, PhD (Genel Metenkephalin Eylemler HIV Enfeksiyonları in); Burton M. Berkson, MD, PhD (Kişisel Deneyimler LDN Çeşitli Kanseri için) ; Maira Gironi, MD, PhD ve Filippo M. Boneschi, MD, (MS LDN devam eden Pilot Eğitim Doktora: Ön Bulgular). Dr Abrams sonra sonuç sözleri teslim ve niyetini tüm toplantı yazılı bir özet hazırlamak duyurdu. Bu da kullanılabilir hale, bu web sitesinde bir bağlantı sayfası olarak sunmak istiyoruz.

MS LDN İkinci ABD Aday Eğitim Açıklandı. The MindBrain Konsorsiyum ve Psikiyatri Anabilim Dalı Summa Hastanesi Sistemi Akron, Ohio, birlikte yakındaki Meşe Clinic ile Multipl Skleroz tedavisinde of, düşük doz naltrekson ile MS tedavi etkilerinin yeni bir bilimsel çalışma duyurdular. Psikolog David Pincus ve arkadaşlarının hemen çalışmaya başlıyoruz. ya relapsing-remitting progresif MS 36 hastanın bir 16 hafta çift, randomize kör, plasebo kontrollü, crossover tasarım analizi. Çalışmanın yanı sıra yaşam kalitesinde herhangi bir değişiklik belirti şiddeti inceleyecek, uyku düzeni ve duygusal durumlar.

LDN's Etkinliği Yeni Sunumlar vurgulanır.Biz izin insan hastalıkları zorlu geniş bir dizide LDN önemli terapötik etkilerini tasvir aşağıdaki iki tam slayt sunumları, görüntülemek için aldınız:

Dr Burton Berkson, MD, PhD, Las Cruces, New Mexico, bir klinisyen bir kopyasını katkıda onun sunuş Nisan 2007 toplantısında Ulusal Kanser Enstitüsü tarafından barındırılan (yukarı bakın) seçin. Slaytlar CT taramaları çoklu görüntü ve PET taramaları da bu belge görülmemiş remisyonlar şimdiye kadar ölümcül hasta hasta.
Niles Bauer, doktora adayı, Bölümü Mikrobiyoloji ve İmmünoloji, College Üniversitesi Tıp Arizona of bir kopyasını temin sunuş onun bölümü Mart 2007'de ekledi. O, otoimmün hastalıklar çok çeşitli kişilerde LDN tedavi başladıktan sonra bir ay içinde "derin" gelişmeler gözlenmiştir.


--------------------------------------------------------------------------------

Nisan 2007 itibariyle:
Finansman Mali Uzun Zamandır Beklenen LDN-HIV duruşma için garantisi.Jaquelyn McCandless, MD ve kocası Jack Zimmerman, Doktora, geçen ay ki 250.000 $ Mali LDN-HIV deneme fon için gerekli hedefe ulaşmak için kendi para taahhüt duyurdu, türünün ilk çalışmadır. Çift raporları: "Bu bize net kesinlikle ve gerçekleşmesi için biz şahsen finansman guarantee to istekli olan going that proje olmasıdır. Umarız, there ve bizim vision share bize katılmasını olacak ama, no olursa olsun many others olacak, yalnız bunu desteklediğinden gerekirse. " Onlar ilgili kısa personeli tüm eğitim başlaması umut ve ardından Mayıs ayında mümkünse çalışma başlar. lütfen planlı çalışmanın daha fazla bilgi için Gelişmekte Milletler Projesi.

MS Araştırma Fonu için LDN hedefine ulaşır.Fon bu (Multipl Skleroz için LDN etkinliğini içine akademik araştırma teşvik etmek için önemli bir para toplama hedefine ulaşmıştır görmek duyurdu LDN Araştırma Fon.) 25.000 $ toplam University of California San Francisco MS Araştırma Merkezi, yarım çalışma expenses.The çalışma 2007 yılının başında nörolojik araştırmacı Bruce Cree, MD, ve arkadaşları tarafından yürütülen finanse edilen verildi. Daha fazla bağış artık bu zamanda Fonu tarafından aranmaktadır. (Çalışma hakkında daha fazla bilgi için lütfen LDN için Klinik Çalışmalar.)


--------------------------------------------------------------------------------

Mart 2007 itibariyle:
Bernard Bihari,,, LDN Klinik Etkilerinin Discoverer MD çekilir.Doktor Bihari ofisi tüm hastaların yaptığı bu ay yaptığı tıbbi uygulamalar emekli olacak bildiren olduğunu. Onun taşrada Tıp Merkezi 1985-86 yılında HIV / AIDS 'li hastaların klinik deneme çığır açan yılında Bihari edenler enfekte edildi hırpalanmış bağışıklık sistemleri korumak düşük doz Naltrekson önemli etkinliği keşfetti. Bu bilgi ile, o bir girişim daha sonra tedavisi olmayan hastalığa karşı özel uygulama girdi. hastalara Güncel mektup, yaralanmalarının son serisi yüzünden bir, o ölçüde kendi faaliyetlerini kısıtlamak zorunda kalmışlar ve has o now it gerekli him exclusively onun kendi fizik tedavi ve rehabilitasyon üzerine focus için haline sahip olduğunu gösterir.

Editör notu: Uzun zamandır dost ve Dr.Bihari çalışma arkadaşı, editör büyük olayların bu talihsiz çevirmek tarafından üzüntüyle gibi. Bu yıl da akademik tıp dan uzun aranan tanıma aldıktan LDN bulabilirsiniz çünkü özellikle hasta Zamanlı vardır. Bu web sitesinin içeriği genişletmek amacıyla doktorlar, araştırmacılar gelen bilgileri getirmek için devam edecek ve hastaların halka dünyada.

İlk Eğitim LDN MS ABD denize indi.Bir ABD'de özellikle nöroloji alanında kabul edilen ilk tıp merkezleri, California Üniversitesi, San Francisco Tıp Merkezi, bazı 80 patent çift kör, randomize, plasebo-kontrollü, crossover tasarım çalışması hayata geçirdi multipl skleroz. 17 haftalık çalışmada, Dr Bruce Cree ve arkadaşları tarafından tasarlanan, yaşam önlemlerin kalitesi düşük doz naltrekson etkilerini inceleyeceğiz. (Bu çalışma hakkında daha fazla bilgi için lütfen bağlantılı Klinik Çalışmalar sayfa.)

LDN ALS ve PLS için faydaları Show Devam Ediyor.Gary C. Türkiye, kendi primer lateral skleroz için LDN kullanmanın yararlarını ikna olan, son zamanlarda Kasım 2004 hangi o motor nöron hastalığı olan birkaç kişi de LDN etkileri bildirildi onun önceki mesajı güncelledi. deneyimi üzerinden iki yıl daha birlikte, o PLS hastalar için tartışılmaz yararları rapor devam ediyor ve daha sık amyotrofik lateral skleroz hastalarında olumlu değerlendirmeler işitme değildir. (Ayrıntılı raporlarını okuyun, bu bakın özel güncelleme bağlantılı "Ne Diğerleri", sayfa diyen vardır.)


--------------------------------------------------------------------------------

Ocak 2007 itibariyle:
LDN ABD Medical Journal Yayınlandığı ilk çalışması.Dr Jill Smith'in orijinal makalenin "Düşük doz naltrekson Terapi Aktif Crohn Hastalığı Artırır, "Bugünkü sayısında American Journal of Gastroenterology (2007; 102:1-9), resmen bilimsel tıp dünyasına LDN sunuyor. Smith, Profesör Gastroenterology Pennsylvania State Üniversitesi Tıp Fakültesi olarak, onun pilot çalışmada hastaların üçte ikisi remisyon içine ve grubun tam 89% gitti tedaviye bir ölçüde yanıt buldu. O "O LDN tedavi etkili ve güvenli aktif Crohn hastalığı olan bireylerde görünür sonucuna varmıştır." (Smith çalışması hakkında daha fazla bilgi için lütfen bağlantılı Klinik Çalışmalar sayfa.)

LDN Toplantı NIH at Planlanan.Jeffrey Abrams, MD, Şef Klinik Araştırmalar Şubesi Ulusal Kanser Enstitüsü, sipariş National Institutes of çeşitli personeli araştırmacılar tanıtmak için NCI bir toplantı düzenliyor Sağlık-bu otoimmün hastalıklar, nörolojik hastalıklar, AIDS ile ilgili kanser bazı araştırma imkanları LDN, metenkephalin (bir endorfin benzeri madde adrenal medulla üretilen) ve ilgili ilaçlar tarafından sunulan ile. Abrams Cuma günü yarım günlük bir konferans düzenlemeyi planlıyor, 20 Nisan 2007 Bethesda, Maryland. Davetliler şimdiye kadar I. Zagon, PhD arasında; Jill P. Smith, MD; John Hong, Doktora ve Nicholas Plotnikoff, PhD; LDN tedavi deneyimleri ile hekim uygulayıcı gibi. Bu uzun aranan fırsat LDN hikayesi günümüze ve ilgili maddelerin bir önde gelen araştırma kurumları için dünya gibi görünüyor.


--------------------------------------------------------------------------------

Aralık 2006 itibariyle:
MS için LDN Çok Kurumsal Klinik Çalışma İtalya'da başlamıştır.multipl skleroz düşük doz naltrekson tedavisinin uzun zamandır beklenen pilot çalışma Milan nörolojik araştırmacı Dr Maira Gironi tarafından uygulamaya konmuştur. Birkaç kuzey İtalyan hastanelerde çalışma için Aralık ayının ilk haftasında hasta kayıt başladı. Dr Gironi bu LDN tedavi 6 ay yaz başlarında tarafından tamamlanmıştır bekliyor. Önemlisi, Dr Gironi araştırma ekibi uzun ve hastalık ile ilgili olarak endorfin üzerinde önemli araştırmalar için bir odağı olan bu çalışmada onların LDN tedaviye yanıt olarak hastaların beta-endorfin seviyeleri doğru değerlendirmeler izler.

Araştırma Nörodejenerasyonda bir Koruyucu naltrekson Rolü Önerdi.J.S. Hong, Ph.D., Ulusal Çevresel Sağlık Bilimleri (NIEHS) of Laboratuvarı Farmakoloji ve Kimya of Neuropharmacology Bölüm başkanı, naltrekson ve naloxone dahil olmak üzere "morphinan" ilaçlar, bulur inflamatuvar reaksiyonları azaltmak mümkün olan hayvan çalışmalarında mikroglia beyin hücreleri. Böyle inflamasyon ilerici nörodejeneratif etkileri bozukluklarında Parkinson hastalığı ve Alzheimer hastalığı gibi görülen merkezi olduğuna inanılıyor. Hong raporu ve tedavisinin potansiyel inflamasyon ilgili nörodejenerasyon içinde mikroglia rolü özetleme morphinans kullanırken, Ocak 2007 sorunun görünür Nature Reviews Neuroscience.

Rapor Mali'den: HIV Deneme için pozitif Koşullar.Jaquelyn McCandless, MD, Mali LDN HIV + Eğitim için [ABD Medikal Danışmanı / Koordinatörü] aşağıda geçen ay Son Haberler bakın nörolog, son Mali ziyaret etti ve Bamako Üniversitesi Hastanesi'nde klinik çalışma ekibi yanı sıra kafa ile bir araya geldi Malili Etik Komitesi. O çok üniversitenin araştırma tesisi ile etkilendim ve raporlar "Herkes bizim tanıştım bugüne kadar çok yararlı dostu ve yüksek bu programın başarısı ilgileniyor." raporunu daha fazla bilgi için, bkz: lütfen bağlantılı Gelişmekte Milletler Projesi sayfası.


--------------------------------------------------------------------------------

Kasım 2006 itibariyle:
İki Yeni LDN Araştırmalar Eminent Amerikan Tıp Merkezlerinde Planlanan.kurumsal onayları Beklemede, 2007 Yılı sonunda multipl skleroz ve fibromyalji içinde LDN ABD Klinik çalışmalar görebilirsiniz. California Üniversitesi, San Francisco bir crossover çalışmada, nörolojik araştırmacı Bruce Cree, MD tarafından planlanmaktadır. onaylanırsa, MS bazı 80 Hasta Dahil olacak. Katkıları kesinlikle Kabil olacak ve UCSF de Klinik Araştırmalar Müdürü arayarak yapılabilir Dr Elena Koryeyeva, 415-514-2467 415-514-2467 güncellenmiştir. Buna ek olarak, Stanford Üniversitesi'nin Beyin görüntüleme ve Ağrı Laboratuvarı BİR doktora sonrası araştırmacı met önümüzdeki Yıl fibromiyalji Click LDN BİR Klinik ÇALIŞMA başlatmayı umuyor.415-514-2467 415-514-2467 . Buna ek olarak, Stanford Üniversitesi'nin beyin görüntüleme ve Pain Laboratuvarı bir doktora sonrası araştırmacı bu önümüzdeki yıl fibromiyalji için LDN bir klinik çalışma başlatmayı umuyor.

at Hayvancılık Araştırma Devlet ve MS Model LDN kullanır Penn.Ulusal Multipl Skleroz Derneği bu NMSS "son verilmiştir onaylamıştır küçük Pilot Ödülü Ian Zagon [Doktora] için Pennsylvania State University Hershey yılında, PA 09/01/2006 süresi aracılığıyla 08/31/2007 yılında 44.000 $ miktarı. naltrekson veya Naltrekson düşük doz ya yüksek doz olsun naltrekson etkileri seyri belirlemek için MS günlük bir hayvan modeli tedavi olacak onun projenin başlığı "opioid peptidler ve MS reseptörlerinin rolü olduğunu. 'Bu çalışma." bakın projenin Zagon's açıklaması için, bağlı Klinik Çalışmalar sayfası.

LDN HIV Mali Plan Klinik Çalışma kazançlar Destek.Jaquelyn McCandless, MD, olan bir otizm uzmanı Mali LDN HIV + Eğitim için ABD Medikal Danışmanı / Koordinatörü manto üstlenmiştir bu bozukluk LDN kullanımına öncülük etmiştir. Birçok kadın ve Afrika'daki çocukların çok zor şartlar için özel bir ilgi motive olmuş, Dr McCandless ve Dr Zimmerman, kocası, çalışma (için hayırsever bağışları artırmak için çalışıyoruzE-posta onları burada). Onlar Aralık'tan 4 12 üzerinden sipariş LDN Projesi sağlık ekibi ile orada, hangi araştırma projesi yürütecektir çalışması için Mali ziyaret edecek.


--------------------------------------------------------------------------------

Ekim 2006 itibariyle:
Amerikan Tıp Merkezi LDN Birinci Faz II Deneme.Dr Jill Smith, Profesör Gastroenterology Pennsylvania State Üniversitesi Tıp Fakültesi olarak, geçen ay itibarıyla Crohn Hastalığı için LDN bir Faz II çalışması için hasta kayıt başladı. Bu Crohn hastalığı olan kişilerin tedavisinde LDN's etkinliğini inceleyecektir. bak Penn State deneme sitesi Tense'lerde 717-531-8108 717-531-8108 at, Eğri ilgi Sandra Bingaman, RN, diyoruz.717-531-8108 717-531-8108 Eğer ilgi.


--------------------------------------------------------------------------------

Mayıs 2006 itibariyle:
Ilk ABD Bilimsel Çalışma LDN başarıyla Kullanım Raporları.Araştırma kağıt-Aktif Crohn hastalığı için bir tedavi olarak "Düşük doz naltrekson"-23 Mayıs tarihinde Sindirim Hastalıkları Haftası, prestijli bir gastrointestinal konferansta, Profesör Jill Smith Pennsylvania State Üniversitesi Tıp Fakültesi tarafından takdim edildi.

Dr Smith ve meslektaşları "Bu LDN tedavi aktif Crohn hastalığı olan bireylerde tedavi alternatif, etkili, güvenli ve ekonomik araçları sunar sonucuna varılmıştır." Penn State gelen haberler, Ulusal Sağlık Enstitülerinin zaten çalışmaya devam etmek için 500.000 $ Dr Smith'in grubu için vermiştir göre. Bu fon Crohn hastalığında LDN tam teşekküllü plasebo-kontrollü bilimsel deneme sağlamak yardımcı olacaktır.

Daha fazla bilgi için, bkz: LDN için Klinik Çalışmalar sayfa, Penn State online haberVe Dr Smith'in konuşma bizim multimedya kapsama at İkinci Yıllık LDN Konferansı.

Crohn Hastalığı Immunodeficiency Şekli olmak kanıtlanmış.Araştırma tıp dergisinin 25 Şubat sayısında rapor Lancet "Crohn Hastalığında Arızalı Akut İnflamasyon: Klinik Araştırma"-Profesör Anthony Segal ve Bölümü Tıp, University College London of başkaları tarafından, yani o Crohn hastalığı etkilenen bağışıklık birden fazla testleri" bir anayasal zayıf bağışıklık yanıtı ortaya gösterdi. "(Aralık 2005 Ayrıca bkz: Son Haberler aşağıda: "Hastalar MS & RA Zayıf Bağışıklık Sistemleri var.")

LDN basın Dikkat.erken Mayıs ayında, Auburn Journal (Auburn günlük gazete, CA) Vicki Finlayson, ciddi 1998 yılından beri multipl skleroz ilerleyici bir form ile tutulmuş olan bir 50 yaşındaki bir kadının hikayesini anlattı. Altı ay önce, kısa bir süre LDN başladıktan sonra onu zayıflatan belirtilerin çok önemli bir rahatlama yaşadı. O zamandan beri, Ms Finlayson LDN için ateşli bir savunucusu haline geldi ve bu sonbaharda büyük bir para toplama olayı planladığı sipariş MS için LDN kullanılmaya bilimsel araştırma gerekli destek vermek.

Konferans Multimedya Güncelleştirmeler.Tüm set İkinci Yıllık LDN Konferansı multimedya dosyalarını şimdi LDN Events sayfasında Dr Jill Smith'in konuşma tam ses basıp video klipler de dahil olmak üzere, aynı zamanda William Way Avukatlar tüm video HIV LDN üzerinde Panel mesaj gönderilmemiş.


--------------------------------------------------------------------------------

Nisan 2006 itibariyle:
İkinci Yıllık LDN Konferansı NIH Kampüsü'nde Yapıldı.7 Nisan 2006 günü, Bethesda, MD, doktorlar, araştırmacılar Lister Hill Auditorium Ulusal Tıp Kütüphanesi olarak, ve LDN sunumlar çığır açan bir gün süren dizi için toplandı savunuyor. Hoparlörler dahil:

Dr Jill SmithProfesör Gastroenterology Hershey Tıp Merkezi olarak, her iki araştırma projeleri-ilk başarılı çalışmalar ABD'de Crohn Hastalığında LDN kullanımı on yayınlanacak açıklayan.
Dr Jacquelyn McCandless, Çocukluk çağında otizm tedavisinde LDN kullanımında öncü.
Dr Phil Boyle, MS, romatoid artrit, ve jinekolojik hastalıklarda LDN kullanımı ile onun etkileyici deneyimleri doğurganlık uzmanı ve İrlanda Aile hekimi.
2006 Konferans hakkında detaylı bir rapor için, Ziyaret edin LDN Events bağlı sayfaya.

Medical Journal Raporlar Başarılı Metastatik Kanserinde LDN.Tedavi hastanın tıbbi dergi Bütünleştirici Kanser Therapeutics ("rapor edildiUzun vadeli Survival bir Hasta Pankreas Kanseri Metastazlari İle Karaciğer için Tedavisinde İntravenöz (alpha)-Lipoik Asit / Düşük doz naltrekson Protokolü ile sonra, "Mart 2006) Berkson BM, Rubin DM, ve Berkson AJ. Bu ilk yayınlanan dergi makale, gelişmiş kanserli bir hastada LDN başarılı kullanımı tanımlamaktır.

Yazarlar, "Ekim 2002 ... orada yaşam için az umut olduğunu rapor etmektedir. Bugün, Ocak 2006, buna rağmen, geri işe, semptomlarından ücretsizdir ve onun malignite kayda değer ilerleme olmadan."


--------------------------------------------------------------------------------

Ocak 2006 itibariyle:
İkinci Yıllık LDN Konferans Programı Heyecan verici.İkinci Yıllık Düşük doz naltrekson Konferansı Cuma günü yapılacaktır, 7 Nisan Lister Hill Center Auditorium içinde Tıp Ulusal Kütüphanesi (NLM) Bethesda, Maryland. Konferansın teması "Future Now Iso LDN araştırma ve klinik çalışmalarda En son toplama sonra yapılmış şaşırtıcı adımlar yansıtır çünkü "seçildi. zaten aralarında beş doktor katılımcı adresine planlanan şunlardır:

Jill Smith, MDProfesör Gastroenterology Hershey Tıp Merkezi, ana konuşmacı olarak kim ABD, o Crohn Hastalığı hakkında LDN etkileri üzerinde çalıştırıldı içinde LDN ilk klinik gözden geçirecek ve
Jacquelyn, MD McCandlessKim çocukluk otizm tedavisinde LDN ile büyük başarı elde olduğunu ve kim onun yeni klinik araştırmanın ayrıntılarını anlatacağız.
gündemi ve Özellikler için nerede kalınır ve nasıl kayıt, lütfen hakkında daha fazla bilgi için LDN Events bağlı sayfaya.


DEVAMI http://www.lowdosenaltrexone.org/ldn_latest_news.htm SAYFASINDA..
_________________
İNFLAMATUVAR BAĞIRSAK HASTALARI DAYANIŞMA VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ (İBHDYD) Kuruldu.
Derneğimiz İBH hastalarının yardımlaşma ve dayanışmaları, hasta haklarının korunması ve geliştirilmesi, yeni tedavi yöntemleri konusunda yaşanan gelişmelerin paylaşılması ve sorunlarının çözümü amacıyla İstanbul’da kurulmuştur. Derneğimiz, hem üyelerinin hem de İBH hastalarının tıbbi, hukuki ve insani gereksinimleri ve haklarının karşılanması ve İBH hastalarının ve yakınlarının hastalıklar, tedaviler ve yaşam standartları konusunda bilinçlendirilmesi amacıyla bu konudaki uzman kişi ve kurumlarla birlikte eğitim faaliyetleri ve organizasyonlar geliştirmeyi hedeflemektedir.
https://www.facebook.com/ibhdyd
İBHDYD DERNEK SAYFAMIZ.

https://www.facebook.com/groups/ibhyd/?fref=ts
DERNEK HASTA BİLGİLENDİRME GURUP SAYFASI.

https://www.facebook.com/groups/crohn.ukibh/
DERNEK HASTA BİLGİLENDİRME KAPALI GURUP
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
e r D o z
Süper Moderatör


Kayıt: 04 Oca 2008
Mesajlar: 1489
Konum: Ülseratif Kolit

MesajTarih: Prş Nis 01, 2010 9:36 pm    Mesaj konusu: Re: LDN: Son Haberler...Mart 2010 itibariyle: Alıntıyla Cevap Gönder

Ercan Zorlu yazmış:
...in Crohn komple; Erken Sonuçları için LDN Faz II Mayıs.Dr Jill Smith, Profesör Gastroenterology Pennsylvania State Üniversitesi Tıp Fakültesi olarak, şimdi, ve 40 yetişkin dahil Crohn hastalığı için LDN onu NIH destekli Faz II çalışması tamamlandıktan yayınlanması için readying olduğunu. Dr Smith genel sonuçlarını sözlü sunumda ilk haftasında Mayıs 2010'da New Orleans Convention Center'da Sindirim Hastalıkları Haftası toplantılarda bilinen yapmak niyetindedir. O çok Crohn hastalığı gibi enflamatuar barsak hastalıkları, için LDN yararlılığı konusunda iyimser olmaya devam etmektedir. (Bkz. İlerleme / In LDN için Klinik Çalışmalar.)...Ercan bey, Faz II'nin tamamlandığı hakkındaki bilgiyi (Pzr 21 Mar 2010, 08:21) itibarıyla bizlere duyurduğunuz için teşekkürler...

Eminim ki mayıs ayının ilk haftası açıklanacak sonuçları yine bizlere ilk siz duyuracaksınız....

barsakforum.com takipçilerine duyurulur....
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    www.barsakforum.com Forum Ana Sayfa -> Hastalık Teşhis ve Tedavi Yöntemleri Tüm zamanlar GMT +2 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

 
Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız


balon patlat
manisa yapı denetim
lol oyun
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Turkey & Erdem Çorapçıoğlu